Hoşgeldiniz  

Line Ajans’ta yeni dönem

Line Ajans | 02 Nisan 2013 | Bölgesel

ortak
Uzun süredir Trakya Bölgesi’nde faaliyet gösteren Lıne Ajans’ta yeni dönem başladı. Silivri’nin tanınmış isimlerinden Dürümdar ve Meleğim Süs Dünyası Sahibi Talip Memiş ajansın yeni ortağı olurken, ajans ortaklarından Kutluhan Gökçe “Gücümüze güç kattı açıklamasında bulundu”

Silivri’nin tanınmış isimlerinden Dürümdar ve Meleğim Süs Dünyası Sahibi Talip Memiş, uzun süredir Trakya Bölgesi’nde faaliyet göstermekte olan Line Ajans’ın yeni ortağı oldu. Kutluhan Gökçe tarafından kurulan ve bünyesinde birçok hizmeti barındıran Line Ajans, Memiş’in de katılmasıyla birlikte iddiasını açık ve net sergiliyor.
Line Ajans, bugüne kadar bilinen en önemli yayın organı olan Life On The Line ile aylık olarak okuyucularıyla buluşurken, “www.silivricinarhaber.com” adı altında da internet kullanıcılarına ulaşmayı hedefliyor.

MEMİŞ: HER ZAMAN BAŞARIYI HEDEFLEDİM

Line Ajans’ın yeni ortağı Talip Memiş, daha önceki girişimlerinde olduğu gibi yine başarıyı yakalamayı hedeflediğini açıklarken, “Ben hayatım boyunca başarıyı hedefledim ve düşündüm. Asla olumsuzluklar içerisinde hareket etmedim. Line Ajans’a ortaklığıma gelirsek, Kutluhan Gökçe ile birlikte farklı bir sektörde yeni bir arayış içine girmek ve başarıyı elde etme arzusundan kaynaklı. Ben inanıyorum ki, bölgede farklı bir yapıyı ortaya çıkartıp, eksikliği hissedilenleri kamuoyuyla buluşturacağız. Herkese hayırlı uğurlu olsun” dedi.

GÖKÇE: GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTI

Ajans ortaklarından Kutluhan Gökçe de, Memiş’in ortaklığıyla birlikte daha da güçlendiklerini ifade ederken şunları söyledi: “Talip Memiş zaten eskiden beri tanıdığım, sevdiğim ve saydığım birisi. Gelişen çağda, büyümek, büyümek için de gerekli koşullar yakalandığında birleşmek gerekiyor. Talip Memiş ile güç birliği içerisinde çok daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.”

facete paylaş twetle
841 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?


2 + 2 =

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


sonuclist
© 2012 Silivri Çınar Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Hizmet Sağlayıcı Line Ajans